wybierz język:
UMÓW WIZYTĘ - oddzwonimy w ciągu 1 godziny..
imię i nazwisko:
data:
numer telefonu:
godzina:
wybierz lekarza:
email:
NASZA LOKALIZACJA - zobacz jak do nas trafić!

Łódź

ul. Żeligowskiego 39


godziny otwarcia

PN-PT   8.00 - 20.00

wybrane soboty - 9.00 - 14.00

tel. 42 292 00 19

 tel. kom. 508 126 801


email. s-dent@s-dent.pl

Wybielanie w godzinę

Kto powinien pomyśleć o wybielaniu zebów?
Zabieg wybielania może wykonać każdy, kto nie jest zadowolony z koloru swoich zębów. Zarówno żółte, przebarwione, jak i martwe zęby ulegają wybieleniu.
Należy pamiętać, że wypełnienia (plomby) w zębach nie ulegają wybieleniu. Z tego względu wymianę wypełnień należy przeprowadzić po zabiegu wybielania.
W naszych gabinetach proponujemy 2 rodzaje wybielania:

1/. wybielanie plazmowe - odbywa się przy pomocy lampy plazmowej Rembrandt . Ten sposób wybielania zebów proponujemy pacjentom, którym zależy na szybkim efekcie białych zębów.
Wybielanie plazmowe jest co prawda droższe od nakładkowego ale łączy w sobie oba zabiegi, ponieważ -oprócz wybielania za pomocą lampy - pacjent otrzymuje również silikonowe nakładki oraz preparat do wybielania, by za 6 m-cy przeprowadzić w domu samodzielny zabieg "wzmacniający" efekt białych zebów.
Tak naprawdę wystarczy jedna wizyta w gabinecie stomatologicznym, aby kolor zębów rozjaśnić aż o kilka tonów.
Jak to wygląda w praktyce?
Najpierw pacjent umawiany jest na "wizytę kwalifikacyjną", podczas której lekarz ocenia stan uzębienia pod kątem wybielania oraz dokładnie wyjaśnia na czym polega cały zabieg i jakie niesie za sobą konsekwencje. Jeżeli lekarz uzna, że pacjent kwalifikuje sie do wybielania - pobiera wyciski w celu przygotowania silikonowych nakładek idealnie dopasowanych do zębów pacjenta, a następnie umawiana jest kolejna -  1,5-godzinna wizyta.
Podczas zabiegu wybielania lekarz zabezpiecza dziąsła i w fachowy sposób nakłada żel wybielający na całą powierzchnię zębów, a cały proces wzmacniany jest światłem z lampy Rembrandt. Dla komfortu pacjenta lekarz może podać znieczulenie.
Wybielanie plazmowe jest całkowicie bezpieczne, a fakt iż odbywa się pod kontrolą specjalisty sprawia, że pacjenci często z nigo korzystają.
Oprócz wybielania lampą plazmową, nasi pacjenci otrzymują dodatkowo silikonowe nakładki oraz 3 szt. preparatu Opalescence (2 szt. preparatu do wybielania + 1 szt. odwrażliwiacza), by w razie potrzeby za 6-8 m-cy samodzielnie (w domu) przeprowadzić wybielanie, a tym samym wzmocnić efekt białych zębów.
2/. wybielanie nakładkowe - wybielanie zębów za pomocą specjalnych silikonowych nakładek, wykonanych w pracowni protetycznej na podstawie pobranego wcześniej od pacjenta wycisku oraz specjalistycznego preparatu do wybielania zębów OPALESCENCE. To metoda wybielania samodzielnego - w domu. Pacjent na wizycie otrzymuje od lekarza silikonowe naładki, preparat do wybielania (3 strzykawki) i dokładną instrukcję postępowania.
Efekt wybielonych zębów utrzymuje się długo. Po zakończeniu wybielania zęby już zawsze pozostaną jaśniejsze, jednakże trzeba pamiętać o tym, że barwniki znajdujące sie w niektórych pokarmach i napojach mogą powodować przebarwienia.
Należy zatem:
  • Zgłaszać się do gabinetu dentystycznego na wizyty kontrolne i profesjonalne czyszczenie zębów co 6 miesięcy.
  • Dbać o prawidłową higienę jamy ustnej.

 

 

 

 

Nasze oferty Specjalne:
Dziękujemy! Twój email został dodany do naszej bazy danych.
Od tego momentu będziesz otrzymywał od nas informacje na temat nowych ofert i promocji

Pozdrawiamy

Zespół S-DENT
Niestety! Twoje dane nie trafiły do naszej bazy danych.

Pamiętaj aby uzupełnić poprawnie wszystkie pola.

Spróbuj jeszcze raz wypełnić formularz.
Jeżeli błąd się powtórzy, skontaktuj się z administratorem (kontakt@mywebsite.pl)
Dziękujemy! za wysłanie zgłoszenia.
Zadzwonimy najszybciej jak to możliwe, aby potwierdzić Twoją wizytę.

Pozdrawiamy

Zespół S-DENT
Niestety! Twoje dane nie trafiły do naszej bazy danych.

Pamiętaj aby uzupełnić poprawnie wszystkie pola.

Spróbuj jeszcze raz wypełnić formularz.
Jeżeli błąd się powtórzy, skontaktuj się z administratorem (kontakt@mywebsite.pl)