Jesteś tutaj:

Poznaj opinie
naszych pacjentów

Opinie naszych pacjentów są dla nas niezwykle ważne. Dobre słowa napędzają naszą pasję do leczenia! Bierzemy sobie do serca również każdą uwagę, starając się udoskonalać pracę i dostosowywać ją do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta. Wiemy, jak ważne jest zaufanie do specjalisty, kiedy chcemy powierzyć mu swój uśmiech. Z nami każdy pacjent może się czuć swobodnie, bezpiecznie i komfortowo.
Kinga Supińska
Kinga Supińska
21/10/2022
Zdecydowanie polecam. Mialam PRZYJEMNOŚĆ korzystać z usług kliniki. Obsługa, sama wizyta, rezultat - rewelacja.
Julia Y
Julia Y
15/10/2022
Higieniczne czyszczenie zębów jest świetne. Znacznie lepiej niż w stomatologia LuxMed
Karolina Klimek
Karolina Klimek
11/09/2022
Mega profesjonalizm. Do kliniki trafiliśmy przez przypadek na rutynowy przegląd zębów - profesjonalizm i podejście z jakim się spotkaliśmy spowodowało, że zostaliśmy na dluzej. Bardzo serdeczne podziękowania dla p.Sowinskiego za implanty u mojego Męża? Oraz za bezbolesne usunięcie czterech ósemek ??? Pan Doktor jest mistrzem w swoim fachu???
Anna Peczela
Anna Peczela
10/07/2022
Po kilku wizytach wiem, że S-Dent zasłużył na 5 gwiazdek! Byłam na wizytach u dr Mateusza Sowińskiego i u dr Joanny Jóźwiak-Sowińskiej. Przy konsultacji implantologicznej okazało się, że inni lekarze w Łodzi nie zauważyli dwóch istotnych spraw, które w niedalekiej przyszłości okazałaby się sporym kłopotem. Po pierwszej wizycie wiedziałam, że zostanę z S-Dent na dłużej (nie tylko na z powodu implantu zęba). Leczenie kanałowe przebiega sprawnie i zostało połączone z leczeniem chirurgicznym. Lekarze chętnie zajmuję trudniejszymi sprawami. Zdecydowanie polecam!
Zbigniew Flejsner
Zbigniew Flejsner
07/06/2022
Jako pacjent POLECAM.