Jesteś tutaj:

lek. dent. Paulina Wojtyra

Paulina Wojtyra, kobieta w białym mundurze, pozuje do zdjęcia.

Paulina Wojtyra

Stomatologia Ogólna, Endodoncja

Umów wizytę

Paulina Wojtyra - ZnanyLekarz.pl

Doświadczenie

Lekarz stomatolog z prawie 20-letnim doświadczeniem, z centrum S-Dent związana od ponad 15 lat. Specjalizuje się w leczeniu zachowawczym, endodontycznym (leczenie kanałowe), a także w odbudowach protetycznych zębów mocno zniszczonych oraz estetycznych odbudowach kompozytowych zębów przednich. 

Wszystkie procedury wykonuje z użyciem powiększenia, czyli mikroskopu zabiegowego, z którym pracuje od wielu lat. Leczenie zębów u lek. dent. Pauliny Wojtyry jest nie tylko precyzyjne, ale również bezbolesne – zabiegi wykonuje ona w znieczuleniu na życzenie pacjenta, dzięki czemu wizyta jest komfortowa, a pacjent czuje się zrelaksowany. 

Lek. dent. Paulina Wojtyra specjalizuje się w leczeniu kanałowym zębów z wykorzystaniem najbardziej nowoczesnych technik leczenia, takich jak: mikroskop, izolacja koferdamem, pomiary elektroniczne długości kanałów i termiczne techniki wypełnienia.  

Jest zafascynowana tomografią komputerową, która jest najbardziej nowoczesnym badaniem stosowanym w diagnostyce i planowaniu leczenia stomatologicznego.

KURSY, CERTYFIKATY I SYMPOZJA NAUKOWE: