Jesteś tutaj:

O nas

Centrum stomatologiczne S-Dent w Łodzi to miejsce, w którym dbamy nie tylko o wysokiej jakości usługi dentystyczne, ale również o relacje z naszymi pacjentami. Od ponad 15 lat leczymy zęby łodzian, którzy wracają do nas i polecają naszą opiekę stomatologiczną swoim bliskim. Stawiamy na zaufanie oraz plany leczenia maksymalnie dopasowane do potrzeb każdego pacjenta. Dowiedz się o nas więcej!

S-Dent Łódź – co nas wyróżnia?

Leczymy kompleksowo, nasi specjaliści z najważniejszych dziedzin stomatologii pracują w interdyscyplinarnych zespołach, planując szczegółowo kolejne etapy leczenia. Słuchamy uważnie potrzeb naszych pacjentów i na tej podstawie tworzymy plany leczenia oparte na holistycznym podejściu.

Naszą domeną jest wszechstronność – dzięki pracy ekspertów z zakresu różnych specjalizacji i ich konsultacjom, jesteśmy w stanie znaleźć rozwiązanie niemal każdego problemu stomatologicznego. Przyjmujemy np. najtrudniejsze przypadki ponownego leczenia kanałowego, ratując prawie każdy ząb. Dokładnie diagnozujemy i oceniamy – jasno przedstawiamy również rokowania leczenia.

Interdyscyplinarny zespół

W gabinecie Addent niezależnie od tego, z jakim problemem stomatologicznym przychodzi pacjent, może on liczyć na właściwą diagnozę, kompleksowy plan leczenia i sprawnie przeprowadzane zabiegi w przyjaznej i bezbolesnej atmosferze. Lekarze w centrum Addent to eksperci z wieloletnim doświadczeniem, którzy dodatkowo nieustannie poszerzają swoje kompetencje, uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach i sympozjach naukowych. Praca stomatologa to dla nich pasja, dlatego każdy przypadek medyczny jest traktowany z taką samą pieczołowitością. Pacjent zawsze może liczyć na wyjaśnienie skomplikowanych procedur zabiegowych czy konsultację w sprawie wyboru najlepiej dopasowanej metody leczenia.

Nowoczesny sprzęt i zaawansowane technologie

Wiemy, jak ważny i pomocny bywa odpowiedni sprzęt, jeśli chodzi o szybką i precyzyjną diagnostykę oraz sprawne i skuteczne leczenie zębów. To dlatego każdy gabinet w centrum S-Dent wyposażony jest w aparat do RTG punktowego.

Nasz gabinet chirurgiczny jest przystosowany do najbardziej wymagających zabiegów, takich jak: podniesienie dna zatoki szczękowej, przeszczepy dziąseł czy zabiegi skomplikowanych ekstrakcji i natychmiastowej implantacji. W chirurgii wykorzystujemy też osocze bogatopłytkowe (PRF), które podane w miejsce zabiegu przyspiesza i stymuluje procesy gojenia ran.

Mikroskopy zabiegowe Global

Kobieta w gabinecie dentystycznym przy użyciu mikroskopu.

Urządzenia są wyposażone w najnowszej generacji systemy światłowodowe. Mikroskopy wykorzystywane są do zabiegów endodontycznych (leczenie kanałowe), chirurgicznych, periodontologicznych i stomatologii zachowawczej.

Tomograf komputerowy Carestream C8100

Kobieta w hełmie z przyczepioną do niego maszyną w Chirurgii stomatologicznej Łódź.

Dysponujemy osobnym gabinetem dedykowanym rentgenodiagnostyce. Dzięki badaniom tomograficznym jesteśmy w stanie szczegółowo zdiagnozować i zaplanować proces leczenia stomatologicznego. 

Lampa wybielająca Rembrandt

Fotel dentystyczny z przymocowaną do niego kamerą do monitorowania w czasie rzeczywistym.

Oferujemy zabiegi profesjonalnego wybielania uśmiechu metodą gabinetową. Pracujemy z użyciem wysokiej jakości lampy Rembrandt. Zabieg daje szybki efekt białych zębów – widoczne rozjaśnienie uśmiechu.

Systemy i szablony implantologiczne MIS

Para siedzi na fotelu dentystycznym.

Pracujemy z użyciem wysokiej jakości materiałów. W leczeniu implantologicznym stosujemy m.in. systemy izraelskie MIS, które charakteryzują się dobrym stosunkiem jakości do ceny, a także wysoką trwałością.

Centrum stomatologiczne S-Dent – wyjątkowe miejsce na mapie Łodzi

Na przestrzeni ponad 15 lat pomogliśmy odzyskać uśmiech 16 tysiącom pacjentów! Dzięki temu doświadczeniu możemy dumnie mówić o naszym centrum w kontekście lidera rynku lokalnego w rejonie łódzkim.

Dla nas jednak najistotniejsze jest to, że pacjenci nam ufają i chcą powierzać swoje uśmiechy naszym specjalistom. My, pracując w oparciu o nowoczesny sprzęt i nabyte przez lata kompetencje, odwdzięczamy się optymalnymi planami leczenia i skuteczną ich realizacją. Zapraszamy do odwiedzenia naszego centrum przy ul. Żeligowskiego w Łodzi!